تور پرتغال

تور پرتغال

آترسیا گشت (آریا ماهان کبیر) اولین مرکز تخصصی برگزار کننده تور پرتغال با کیفیت عالی در ایران

کشور پرتغال در سواحل غرب اروپا در میان اقیانوس اطلس و کشور اسپانیا در شبه جزیره ایبری واقع شده است. همچنین آزور و جزایر مادیرا نیز متعلق به کشور پرتغال می باشند. این کشور یکی از قدیمی ترین کشورهای جهان می باشد که مرزهای آن از قرن 13 تثبیت شده و تغییر نکرده است و دارای 1230 کیلومتر خط ساحلی می باشد و دارای زیبایی های منحصر به فردی از پارک های طبیعی، دریاچه ها و رودخانه ها می باشد. باغ ها و کلیساها و بناهای تاریخی دیگر همه جزء جذابیت های این کشور بوده، همچنین ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنوبرد در کوه های این کشور رواج دارد.

بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، کشور پرتغال جزء 10 کشور اروپایی برتر در جذب گردشگری می باشد. بخش گردشگری سهم به سزایی در تولید ناخالص داخلی این کشور دارد. علاوه بر این کشور پرتغال در مقایسه با سایر مقاصد گردشگری مزایای جذاب دیگری مانند مهمان نوازی، آب و هوای خوب، امنیت بالا، سواحلی با کیفیت بسیار خوب و زمین های گلف بین المللی دارد. همچنین راه های دسترسی به کشور پرتغال از طریق هوا و جهده ای می باشد که باعث دسترسی آسان به این کشور گردیده است. در این کشور همیشه یکی هست که با آغوش باز از گردشگران تور پرتغال پذیرایی کند و به آنها خوش آمد بگوید.

قلعه های قرون وسطایی، روستاهایی مفروش شده با سنگ، شهرهای فریبنده و سواحل طلایی … همه ی اینها و بسیاری چیزهای دیگر مانند مواد غذایی و مناظر روستایی همه تجربه یک سفر بسیار زیبا را برای گردشگران تور پرتغال به ارمغان می آورد.

جاذبه های گردشگری پرتغال
مکان های گردشگری پرتغال

بهترین زمان سفر به پرتغال

بهترین زمان سفر به پرتغال  فصل های بهار و تابستان می باشد!

تور پرتغال

بهار و تابستان هر دو فصلی بسیار مساعد برای گردش در کشور پرتغال می باشد. اما اینکه شما کدام فصل را انتخاب کنید کاملا به سلیقه خود شما بستگی دارد. فصل بهار در این کشور سراسر زیبایی طبیعی و سرسبزی است و مکانی بسیار ایده آل و زیبا برای گذراندن تعطیلات بهاری می باشد.

باید توجه داشته باشید که به دلیل بارش رگبارهای بهاری حتما همیشه چتر به همراه داشته باشید. ولی این باران های غافلگیر کننده اصلا برای مسافران تور پرتغال ناخوشایند نمی باشد بلکه حتی جذابیتی خاص نیز ایجاد کرده است.

شکوفه های بهاری و بارش های ناگهانی همه از زیبایی های باورنکردنی بهاری این کشور می باشد. اما فصل تابستان بهترین فصل این کشور است. در این فصل شما شاهد برگزاری جشن بزرگ داشت سنت آنتونی می باشید. همچنین علاوه بر زیبایی های بی نظیر تابستانی شلوغی این کشور در این فصل از جذابیت های آن می باشد.

برنامه تور گردشگری پرتغال

تور 7 روزه کشور پرتغال – هواپیمایی ترکیه

تور پرتغال

تور پرتغال

تاریخ حرکت : پنج شنبه ، 01 مهر 1395

سرویس
موقعیت
شروع قیمت ها : 75,900,000 ريال
تخفیف :
نوع اتاق ارز بزرگسال کودک با تخت کودک بدون تخت
اتاق دو تخته استاندارد ( دو تخته)
ريال
75,900,000
69,900,000
46,900,000
اتاق یک تخته استاندارد ( یک تخته)
ريال
119,900,000

اینفوگرافی تور پرتغال